Klinkmann organizuojami sertifikuoti kursai

KLINKMANN Lietuvos pramonės automatizavimo specialistams organizuoja sertifikuotus, tarptautiniais standartais pagrįstus mokymo kursus. Mokymų metu kiekvienam dalyviui skiriamas individualus dėmesys ir visapusiška pagalba. Kursų pabaigoje įteikiamas įgūdžius ir žinias patvirtinantis KLINKMANN sertifikatas.

Mokymai vyksta tiek mažose, tiek didelėse grupėse. Kiekvienas dalyvis aprūpinamas kompiuteriu, reikalinga įranga ir mokymo medžiaga. Pateikiami priešpiečiai ir kavos pertraukėlės.

Klinkmann kursų sąrašas 2017

Kursų sąrašas
Wonderware InTouch HMI
Wonderware Historian and Historian Client 
Wonderware System Platform 
Unitronics PLCs and their programming
Allen-Bradley CompactLogix un ControlLogix PLCs and their programming  

KTU organizuojami sertifikuoti kursai

Profesionalus klientų mokymas pagal Europos Sąjungos švietimo programas yra svarbi Klinkmann veiklos dalis. Kiekvienais metais ruošiamuose seminaruose apmokoma virš 3000 klientų. Kursai, seminarai, tarptautinės konferencijos organizuojamos tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Gerai parengtą mokymą bendrovė siūlo glaudžiai bendradarbiaudama su Lietuvos mokslo įstaigomis. Klinkmann Lit naudojasi Kauno Technologijos Universiteto Valdymo technologijų katedros mokymo baze, kurios įkūrimui dovanojo modernią programinę ir valdymo įrangą. Čia įsteigtose trijose laboratorijose: Allen Bradley dažnio keitiklių ir servopavarų (sekos pavarų), Allen Bradley programuojamų loginių valdiklių, Wonderware SCADA programinės įrangos, – rengiami sertifikuoti kursai Lietuvos bei užsienio pramonės automatizavimo specialistams.

Kursų sąrašas

 • Allen Bradley dažnio keitikliai ir kiti variklių valdymo įrenginiai.
 • Allen Bradley programuojamų loginių valdiklių Micrologix ir SLC programavimas.
 • Rockwell Logix PLV šeima ir jų programavimas su RSLogix 5000.
 • Wonderware SCADA programinė įranga InTouch.
 • Wonderware SCADA programinė įranga InSQL Server.
 • Unitronics valdiklių programavimas ir bevielės GSM/GPRS technologijos.
 • Unitronics programuojami loginiai valdikliai Unitronics Vision
 • Legrand, Ortronics, Hirschmann telekomunikacinė įranga ir kompiuterinių tinklų technologijos.

Informaciniai seminarai

Klinkmann Lit savo klientams taip pat organizuoja nemokamus informacinius seminarus ir konferencijas. Jų metu Lietuvos ir užsienio specialistai–dėstytojai supažindina klausytojus su produktų ar technologijų techninėmis ir funkcinėmis savybėmis, išskiria jų privalumus, pristato naujoves, padeda nepasiklysti siūlomos produkcijos gausybėje ir pasirinkti tinkamiausią produktą.

Informaciniai seminarai

 1. Automatizuoto valdymo sprendimai su Wonderware programiniais produktais bei Allen Bradley valdikliais gamybos valdymui ir ataskaitoms.
 2. A.T.X. elektros gaminiai pritaikyti pavojingai aplinkai.
 3. Variklių valdymo ir apsaugos elementai su Allen Bradley gaminiais, dažnio keitikliais, saugaus paleidimo įrenginiais.
 4. Legrand žemos įtampos apsaugos elementai ir jų panaudojimas, programinės įrangos XL-Pro2 panaudojimas projektavimui.
 5. Teknos antikorozinės sistemos.
 6. Teknos miltelinių dažų panaudojimas.
 7. Teknos dažai medžio apdirbimo pramonei.